Sultansha Doğal Sabunları

El yapımıSultansha olarak ürettiğimiz sabunlar el yapımı sabunlardır. Üretim aşamasının sonuna kadar kullanılan emek el emeğidir. Makine sabunlarından farklı olarak üretim miktarı daha düşüktür el yapımı doğal sabunda. Bu tarz üretimlerde sabunların hiç biri aynı desen ve görünümde çıkmaz. Aslında doğal sabunu özel yapan bir neden de son kullanıcının kullandığı sabunun aynı görünümde bir daha üretilemeyeceğidir.

Bitkisel yağlarDoğal el yapımı sabunda içerik olarak bizler bitkisel yağlar kullanırız. Her yağın bize sağladığı faydaları bir formülle hesaplayıp sabunumuzu oluştururuz. Bitkisel yağların en kalitelisini ve safını kullanmaya özen gösteririz. Çünkü biliriz ki iyi bir doğal sabun için iyi malzemeler ve tecrübe gerekir.


Ahşap kalıplarDoğal yağlardan oluşan bir formül yaptık ve üretime başladık. Bitkisel yağlarımızı kostik çözeltisi ile karıştırdıktan ve sabunlaşma meydana getirdikten sonra ahşap kalıplarımıza sabunlarımızı dökeriz. Ahşap kalıp önemli bir gereçtir, sabun yapışmasın diye önceden yağlı kağıtla ahşap kalıbın içini kaplarız. Sabunlarımızı kalıplarımıza döktükten sonra ki süreç dinlenme sürecidir. Yaptığımız sabunun türüne ve içeriğine göre değişmekle beraber en az 24 saat doğal sabunlarımızı dinlenmeye alırız. Bu süre geçtikten sonra sabunlarımızı kalıptan çıkarıp, el yordamıyla makinalarımızda kesip kuruması için raflarımıza dizeriz.


Aromatik ve uçucu yağlarDoğal sabunun ana formülü ne kadar önemli ise sonrada eklenen uçucu yağlar ve aromatik yağlarda o kadar önemli. Aromatik ve uçucu yağlar ne kadar saf ise o kadar etkindir.


Ferah kokularDoğal sabunlarımızın kokusu müşterilerinizi memnun edecek. Her çeşide özel eşsiz kokularımızla kullanıcısına güzel ve ferah bir banyo deneyimi katacaktır.


Toptan doğal sabunEl yapımı doğal sabunlarımızı toptan olarak satışlarımız başlamıştır. Uygun fiyatlı toptan doğal sabunlarımız kalitesi ile de sizi memnun edecek. Güvenli ve güvenilir bir alışveriş için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Bize ulaşın