Toptan Doğal Sabun

Uygun fiyata toptan doğal sabun çeşitlerimiz ile çok yakında hizmetinizdeyiz. Soğuk yöntem doğal sabun yapım tekniği ile sadece bitkisel yağların besleyici özelliklerinden ürettiğimiz doğal sabunlara yeni bir anlam katıyoruz. El yapımı olarak kaynatmadan, üretim öncesi ve sonrası dikkat ve özenle imal ettiğimiz doğal sabunları toptan olarak uygun fiyata satışını gerçekleştiriyoruz. Ülkemizde ve yurtdışında en çok tercih edilen içeriklerden hazırladığımız doğal sabunların kendine özgü formülleri müşterilerinizde memnuniyetle karşılanacağına eminiz.

Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ve ekibimiz her zaman ihtiyaçlarınıza doğru ve akılcı çözümlerle yaklaşarak sizleri doğru ve uygun bir biçimde yönlendirecektir. Üretim kapasitemizi, bilgi ve tecrübelerimizi her geçen gün yenileyerek ve büyüterek sizlere daha hızlı tedarik süreci deneyimi kazandırmayı hedeflemekteyiz. Doğru bitkisel yağlarla doğru oranlamalarla kaliteyi üst seviyeye taşıyarak fiyatı da olabildiğince uygun tutacağız. Açılışımıza özel kampanyalar ve indirimlerle sizleri memnun edecek fiyatlandırmalarla sizin için toptan doğal sabun üretmeye hazırız.

Markanıza özel fason üretimler için gerekli tüm alt yapıyı hazırladık, birlikte fikir alışverişi ile doğru stratejiyi belirleyeceğiz. İstediğiniz bitkisel yağlardan sadece size özel sabun üretebilmekteyiz. Etiket ve ambalajlama sürecinde size teknik destek sağlayacak altyapımız hazır. İstenildiği taktirde kendi markanızı sabunlarınızın üzerine damgalama işlemlerini de yapabilmekteyiz.


 

Toptan sabun çeşitleri

Binlerce çeşit doğal sabun üretilebilir. Ancak bunun hem üretim aşaması hem de tedarik aşaması zor olacaktır. Zaten zor ve emek isteyen bir süreç olan el yapımı doğal sabun yapımı çok çeşitliliği imkansız hale getirmektedir. Bizler sizin müşterilerinizin eğilimlerini ve tercihlerini dikkate alarak belirlediğimiz ana çeşitler üzerinden üretim yapmaktayız. Bu eğilimler bizlerin gördüğü ve sizlerden gelen bilgiler neticesiyle yıllar için değişebilmektedir. Bizlerde bu değişime ayak uyduracak kadromuzla size dönem dönem yeni çeşitler sunacağız.

 

Sabunlarımızı Keşfedin

Toptan Doğal Sabun Satışı
GMP ve ISO sertifikalı
Toptan Doğal Sabun Satışı
el yapımı
Toptan Doğal Sabun Satışı
bitkisel yağlar
Toptan Doğal Sabun Satışı
çevre dostu

 

Toptan sabun satışı ilgili bilgiler

Toptan doğal sabunlarınızın üretim süreci
Biz Sultansha olarak doğal sabunları soğuk yöntem tekniği ile üretmekteyiz. Yağları ve kostik çözeltisini herhangi bir kaynatma işlemi olmadan belli sıcaklıklarda karıştırıyoruz. Bu karışım belli kıvama geldikten sonra doğal sabuna kalite katan aromatik yağları ekliyoruz. Karıştırma işlemi tamamlandıktan sonra kalıplara özenle sabunları döküp , 24 – 48 saat arası dinlenmeye bırakıyoruz. Dinlenme işlemi bittikten sonra sabunları kesip yaklaşık 1 ay kurumaya alıyoruz.
Sevkiyat aşaması

Doğal sabun üretildikten ve kuruma işlemi tamamlandıktan sonra sıra kutulama işlemine gelmektedir.

Sevk edilecek sabunları özenle kutulara yerleştiriyoruz. Kalın ve dayanıklı kutular kargo sürecince sabunların zarar görmesini engelliyor. Güzel ve sağlam bir bantlama ile doğal sabunlar alıcısına güvenle gidiyor.

Kargo seçenekleri
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile size uygun ve hızlı gönderim süreci sunuyoruz. Bazen alımlar çok yüksek olduğu vakit diğer kargo seçeneklerini işleme alıyoruz.

 

Uygun Fiyat

Doğal sabun piyasasında kendi markamızla yeni başlangıç yapacağımız için size en uygun fiyatları sunuyoruz. Ayrıca yapacağımız kampanyalar ve indirimlerle doğal sabun kalitemizin ve fiyatlarımızın sizi memnun edeceğini umuyoruz.

parallax background
 

Toptan fiyatlar için
bizi arayın
(0544) 397 7994
yada email atın
info@sultansha.com


İmalathanemizi ziyaret edin

Doğal sabun üretim yerimiz her zaman sizin ziyaretinize açıktır.
Uygun tarih belirlendikten sonra yerimizi ziyaret etmenizi çok isteriz.

 

Doğal Sabunda 3 Hedef

Doğal sabun üretiminde belirlediğimiz üç hedef var. İyi kalite, uygun fiyat ve hızlı gönderim. Bu hedefleri karşılayabilmek için bizim tecrübemiz, birikimimiz ve altyapımız hazır. İletişim kanallarımız üretim süreci ve gönderime kadar değil gönderim sonrası süreçte de hep açık kalacaktır. İstenildiği vakit destek ve yardımlarımız sürekli işler halde olacaktır.

 

Doğal Sabun Üreticisinden

Hem size hem gezegenimize faydalı doğal ve toksik madde içermeyen sabunları keşfedin. Bitkisel yağlar, bal, süt ve bitkiler gibi diğer saf bileşenleri içeren tamamen doğal el yapımı sabunlarla cildinizi temizleyin, nemlendirin ve yatıştırın. Sabun tariflerimiz benzersizdir ve bizim tarafımızdan hazırlanır.

Bireysel cilt bakım ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle farklı cilt tipleri için formüllerimizi değiştiriyoruz. El yapımı sabun barlarının her biri sadece besleyici ve doğal malzemelerin karışımından hazırlanır. Doğal sabunlarımız cildinizi kirden arındırmakla kalmayıp, doğal yollarla elde edilen köpüğü ile size keyifli bir banyo keyfi yaşatır.


Bizi takip edin!


Takip Et
toptan sabun
toptan sabun satışı
doğal sabun toptan
Bize ulaşın