Çay Ağacı Sabunu - Tamamen Doğal El Yapımı Sabun - Sultansha.com

FACE CONTROL (Çay Ağacı Sabunu)

17,00 12,90

Temel bileşenler: cilde etkin temizlik sağlan çay ağacı ve besleyici zeytin yağı ve yatıştırıcı ve derinlemesine nemlendirici Hindistan cevizi yağı.

Miktar: 100 gram.

Akneden sıkıldığınız mı? Yüzünün ve vücudunuzun kontrolünü ele alma zamanı geldi. Çay ağacı yağı, akneye karşı verdiğiniz yorucu savaşta en iyi arkadaşınız olabilir. Çay ağacı yağı, cildi aşırı kurutmadan kızarıklıkları kontrol altına alan doğal bir antiseptiktir. Cilt yağını dengeler ve tıkanmış gözenekleri derinlemesine temizler.

Çay ağacı sabunu, tüm kirleri temizleyecek ve ışıldayan pürüzsüz bir cilt yaratmaya yardımcı olacak şekilde formüle edilmiştir. Daha iyi görünmeniz ve daha iyi hissetmeniz için cildi tazeler. En iyi etki için her gün sabah ve akşam yüzünüz ve sırtınız için kullanın.

SKU: CAY1 Category:
  • Problemli ciltlere yardımcı:  Eğer problemli bir cilde sahipseniz, çay ağacı sabunu, cildinize en etkin temizlik sağlar.
  • Tıkalı gözenekleri temizler: Çay ağacı sabunu, gözenekleri derinlemesine temizler ve siyah noktaları ortadan kaldırır.
  • Cildi tazeler: Mükemmel bir şekilde kirleri temizlemek ve cildin yağ dengesini sağlamak için formüle edilmiştir.
  • Normal, yağlı ve karma cilt türlerine uygun: kadınlar ve erkekler tarafından yüz, vücut ve saç sabunu olarak kullanılabilir.
  • El yapımı sabun: tüm detaylara özen gösteriyoruz ve sabunlarımızın en yüksek kalitede olduğunun garantisini veriyoruz.
  • Tamamen doğal malzemeler: Hindistan cevizi yağı, zeytin yağı, Hint yağı, diğer bitkisel yağ karışımlarımız ve çay ağacı yağı ile hazırlandı.
  • Zararlı bileşen yok: Paraben YOK, SLS YOK, hayvansal yağ YOK, renklendirici YOK.

You may also like…