Çörekotu Sabunu - Tamamen Doğal El Yapımı Sabun - Sultansha.com

SULTANA (Çörekotu Sabunu)

17,00 12,90

Temel bileşenler: cildi nemlendiren çörekotu yağı ve besleyici zeytin yağı ve yatıştırıcı ve derinlemesine nemlendirici Hindistan cevizi yağı.

Miktar: 100 gr.

Osmanlı Devleti zamanından beri cilt bakımı amacıyla yaygın olarak kullanılan çörekotu, güzel bir cilt için ihtiyaç duyduğunuz sayısız faydaya sahiptir. Orta Doğunun sihirli yağı, antioksidan açısından zengindir ve ince çizgileri ve kırışıkları etkili bir şekilde doldurur. Çörekotu yağında bulunan A, B ve C vitaminleri, cildin nem dengesini geri kazanmasına, esnekliğini korumasında ve sizi daha hızlı yaşlandıran zararlı serbest radikallere karşı savaşmasına yardımcı olur.

Çörekotu sabunu, cildi pürüzsüzleştirir ve tahrişi azaltır. Çörekotu yağı anti-bakteriyel özelliklere sahiptir ve ciltteki akne sorununu çözmeye yardımcı olur. Sabunda bulunan gerçek çörekotu taneleri, cildi canlandıran mükemmel peeling etkisi sunar ve cilt rengini canlandırır. Çörekotu yağının doğal yaşlanma karşısı etkileri sayesinde cildin ışıltısını ve esnekliğini desteklemek için bu sabunu günlük cilt bakım rutininizin bir parçası haline getirin.

SKU: COR1 Category:
  • Yaşlanma karşıtı: Çörekotu yağı cildi nemlendirir ve erken yaşlanmayı engelleyecek şekilde cildi besler.
  • Gözenekleri temizler: Çörekotu yağı anti-bakteriyel özelliklere sahiptir ve sorunlu ciltlerdeki sorunları çözmeye yardımcı olur.
  • Nazik peeling: Sabunda bulunan çörekotu parçaları, ölü hücreleri arındırır ve mikro kan dolaşımını destekler.
  • Normal, yağlı ve karma cilt türlerine uygun: kadınlar ve erkekler tarafından yüz ve vücut sabunu olarak kullanılabilir.
  • El yapımı sabun: tüm detaylara özen gösteriyoruz ve sabunlarımızın en yüksek kalitede olduğunun garantisini veriyoruz.
  • Tamamen doğal malzemeler: Hindistan cevizi yağı, zeytin yağı, Hint yağı, diğer bitkisel yağ karışımlarımız ve çörekotu yağı ile hazırlandı.
  • Zararlı bileşen yok: Paraben YOK, SLS YOK, hayvansal yağ YOK, renklendirici YOK.

You may also like…