Deve Sütü Sabunu - Tamamen Doğal El Yapımı Sabunu - Sultansha.com

SAHRA MÜCİZESİ (Deve Sütü Sabunu)

25,00 19,90

Temel bileşenler: cildi nemlendiren deve sütü, besleyici zeytin yağı ve yatıştırıcı ve derinlemesine nemlendirici Hindistan cevizi yağı.

Miktar: 100 gram.

Sahra Çölünde yaşam zordur ve kaynaklar kıttır. Ancak burası, dünyanın en etkili, en güçlü güzellik malzemeleri açısından zengindir. Yüzyıllardır, Bedeviler deve sütünün güzelleştirici özelliklerinden faydalandı. Deve sütü, yaşlanma karşıtı etkileri nedeniyle Arap güzelleri tarafından üstün bir cilt bakım maskesi bileşeni olarak kullanılıyor.

Deve sütü, cildi aydınlatır, cildin yenilenmesini destekler ve cildin yumuşak ipeksi bir dokuya kavuşmasını sağlar. Lüks doğal ve bitkisel yağlarla karıştırılan deve sütünden elde edilen deve sütü sabunu, yaşlanma karşıtı etkileriyle kuru ve hassas cilt tipleri için üstün nemlendirme özelliklerine sahiptir. Sabunun formülü, deve sütünü cildi beslemek için kullanmak üzere geliştirildi.
Bu sabun, cilt kuruluğu ve kırmızılığı nazikçe azaltır, yumuşak ve nemlenmiş bir cilt sağlayarak lüks ve sağlıklı bir cilt bakımı sunar.

SKU: DEV1 Category:
  • Yaşlanma karşıtı etki: Cilt hücrelerinin yenilenmesi destekler, ipeksi ve sıkı bir cilt görünümü sunar.
  • Cildi nemlendirir: Lüks doğal yağ karışımı sayesinde üstün nemlendirme formülüne sahiptir.
  • Cildi besler: Doğal deve sütü, iyi bir vitamin A, B2, B12, E ve protein kaynağıdır.
  • Yaşlanan, kuru ve hassas cilt türlerine uygun: kadınlar ve erkekler tarafından yüz ve vücut sabunu olarak kullanılabilir.
  • El yapımı sabun: tüm detaylara özen gösteriyoruz ve sabunlarımızın en yüksek kalitede olduğunun garantisini veriyoruz.
  • Tamamen doğal malzemeler: Hindistan cevizi yağı, zeytin yağı, Hint yağı, diğer bitkisel yağ karışımlarımız ve deve sütü ile hazırlandı.
  • Zararlı bileşen yok: Paraben YOK, SLS YOK, renklendirici YOK.
Weight100 g

You may also like…