Eşek Sütü Sabunu - Tamamen Doğal El Yapımı Sabunu - Sultansha.com

KLEOPATRA’NIN SIRRI (Eşek Sütü Sabunu)

25,00 19,90

Temel bileşenler: cildi yumuşatan eşek sütü, besleyici zeytin yağı ve yatıştırıcı ve derinlemesine nemlendirici Hindistan cevizi yağı.

Miktar: 100 gram.

Binlerce yıldır doğrulanmış güzellik sırrını keşfedin. Mısırlılar, eşek sütünü cilt için besleyici olduğu ve yenileyici özelliklerinden dolayı doğal uzun yaşam iksiri olarak kullanmıştır. Eşek sütü ile yapılan banyolar, Cleopatra’nın kırışıklıkları önlemek ve cildi yumuşatmak için kullandığı gizli silahlardı.  Tüm zamanların en çekici hükümdarı olan Cleopatra, eşek sütünün güçlü gençlik özelliklerinin sütteki retinolden kaynaklandığını biliyordu.
Temel yağ asitlerini içeren ve gerçek eşek sütünden yapılan bu lüks sabun, güçlü yaşlanma karşıtı etkilere ve kurutmadan nemlendirici özelliklerine sahiptir. Eşek sütlü sabun hassas, yaşlanan, kuru ve normal ciltler için derinlemesine temizleyen ve besleyici cilt bakım ürünü olarak güçlü bitkisel yağlarla harmanlanarak üretildi.

SKU: DEV1-1 Category:
  • Güçlü yaşlanma karşıtı özellikleri: Eşek sütünde bulunan yağ asitleri, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak cilt hasarlarını karşı cildi yenilemeye yardımcı olur.
  • Cildi nemlendirir ve yumuşatır: Eşek sütü cildi yumuşatan güçlü bir nemlendirici ve temizleyicidir.
  • Antioksidan ve yapı taşları açısından zengin: Doğal eşek sütü vitaminler (A, B1, B2, B6, D, C), kalsiyum, magnezyum, fosfor ve çinko gibi temel yapı taşları açısından zengindir.
  • Yaşlanan, kuru, normal ve hassas cilt türlerine uygun: kadınlar ve erkekler tarafından yüz ve vücut sabunu olarak kullanılabilir.
  • El yapımı sabun: tüm detaylara özen gösteriyoruz ve sabunlarımızın en yüksek kalitede olduğunun garantisini veriyoruz.
  • Tamamen doğal malzemeler: Hindistan cevizi yağı, zeytin yağı, Hint yağı, diğer bitkisel yağ karışımlarımız ve eşek sütü ile hazırlandı.
  • Zararlı bileşen yok: Paraben YOK, SLS YOK, renklendirici YOK.

You may also like…