Lavanta Sabunu - Tamamen Doğal El Yapımı Sabunu - Sultansha.com

RELAX (Lavanta Sabunu)

17,00 12,90

Temel bileşenler: cildi mükemmel temizleyen lavanta yağı ve besleyici zeytin yağı ve yatıştırıcı ve derinlemesine nemlendirici Hindistan cevizi yağı.

Miktar: 100 gram.

Ilık bir duş, uzun ve stresli günden sonra rahatlamanın en etkili yollarından biridir. Bir sonraki sefere, rahatlatıcı banyonun yanında lavanta sabununu da deneyin. Lavanta, iyilik hissi yaratan ve stresi uzaklaştıran beyin dalgalarını değiştiren aromasından dolayı yüzyıllardır endişe hissini gidermek için kullanılmaktadır. Sabunda bulunan lavanta esans yağı, cildin yenilenmesini desteklemeye yardımcı olan güçlü anti-bakteriyel ve antiseptik özellikleriyle bilinmektedir.
Hindistancevizi yağı, zeytinyağı ve diğer bitkisel yağlarla birlikte, lavanta esans yağı cildi yumuşatır, nemlendirir ve sıkılaştırır. Lavanta sabunu, cildi tüm kirlerden arındıracak, ciltteki hasarları ve kızarıklıkları azaltacak ve hem cildi hem de ruhu rahatlatacak şekilde hazırlanmıştır.

SKU: LAV1 Category:
  • Stresi azaltır: Lavanta esans yağı, endişe ve uykusuzluğu azaltacak sakinleştirici etkiye sahiptir.
  • Yağlı ve problemli ciltler için kullanıma uygundur: Cildinizin yağ dengesini sağlar, problemli cildinizin rahatlamasına yardımcı olur.
  • Cildi nemlendirir: Cildi kurutmadan veya tahriş etmeden mükemmel temizliği sağlar.
  • Tüm cilt türlerine uygun: kadınlar ve erkekler tarafından yüz ve vücut sabunu olarak kullanılabilir.
  • El yapımı sabun: tüm detaylara özen gösteriyoruz ve sabunlarımızın en yüksek kalitede olduğunun garantisini veriyoruz.
  • Tamamen doğal malzemeler: Hindistan cevizi yağı, zeytin yağı, Hint yağı, diğer bitkisel yağ karışımlarımız ve lavanta yağı ile hazırlandı.
  • Zararlı bileşen yok: Paraben YOK, SLS YOK, hayvansal yağ YOK, renklendirici YOK.

You may also like…