Üzüm Sabunu - Tamamen Doğal El Yapımı Sabunu - Sultansha.com

EGE AŞKI (Üzüm Sabunu)

17,00 12,90

Temel bileşenler: cildin elastikiyetini arttıran üzüm yağı, besleyici zeytin yağı ve yatıştırıcı ve derinlemesine nemlendirici Hindistan cevizi yağı.

Miktar: 100 gram.

Ege esintisi kadar taze olan üzüm sabunu, cilde sağladığı güzellik faydalarıyla ünlü üzüm çekirdeği yağı kullanılarak imal edilmiştir. Üzüm çekirdeği yağı, omega-6 yağ asitleri açısından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Üzüm çekirdeği yağı, cildin rengini eşitlerken esnekliğini de arttırır. Formülünde üzüm çekirdeği yağı olan bu hassas ve çekici sabun, cildinizin yıpranmasını engelemenize yardımcı olur ve cildinizin parlamasını sağlar.

Üzüm çekirdeği yağının antioksidan özellikleri, deri gözeneklerinin tıkanmasını önler. Normal, yağlı ve karma ciltlerin doğal güzelliğini korumasına yardımcı olacak mükemmel çözümler sunar. Uzun ve yorucu bir günün ardından cildinizi temizlemek veya sabahları cildinizin yağ dengesini sağlamak için vücut veya yüz sabunu olarak kullanabilirsiniz.

SKU: UZU1 Category:
  • Mükemmel temizleme: Üzüm sabunu cildinizi temizler, gözenekleri açar ve cildinize parlaklık verir.
  • Cilt esnekliğini arttırır: Üzüm çekirdeği yağındaki omega-6 yağ asitleri, cildi sıkılaştırır.
  • Işıldayan cilt: Üzüm çekirdeği yağındaki C, D ve E vitaminleri cildinizin ışıldamasını sağlar.
  • Normal, yağlı ve karma cilt türlerine uygun: kadınlar ve erkekler tarafından yüz ve vücut sabunu olarak kullanılabilir.
  • El yapımı sabun: tüm detaylara özen gösteriyoruz ve sabunlarımızın en yüksek kalitede olduğunun garantisini veriyoruz.
  • Tamamen doğal malzemeler: Hindistan cevizi yağı, zeytin yağı, Hint yağı, diğer bitkisel yağ karışımlarımız ve üzüm yağı ile hazırlandı.
  • Zararlı bileşen yok: Paraben YOK, SLS YOK, hayvansal yağ YOK, renklendirici YOK.
Weight100 g

You may also like…