Zerdeçal Sabunu - Tamamen Doğal El Yapımı Sabunu - Sultansha.com

BOLLYWOOD (Zerdeçal Sabunu)

17,00 12,90

Temel bileşenler: cildi aydınlatıcı zerdeçal, besleyici zeytin yağı ve yatıştırıcı ve derinlemesine nemlendirici Hindistan cevizi yağı.

Miktar: 100 gram.

Zerdeçal, antik çağlardan beri Hindistan’da güzellik reçetesi olarak kullanılmıştır. Geleneksel Hint Gelin Işıltı Maskesi, sarı zerdeçal tozunu içerir. Düğünden bir gece önce Hintli kadınlar, sabah uyandıklarında yumuşak ve ışıldayan bir cilde sahip olmak için baştan aşağıya zerdeçal maskesi uygular. Bu cilt bakımı sırrı, uzun yıllardan beri kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir. Şimdi, milyonlarca Hintli kadın ve Bollywood yıldızları tarafından kullanılmakta olan zerdeçal tozunun daha iyi görünümlü bir cilt elde etmeye yardımcı olan sırrını keşfedelim.

Bollywood Zerdeçal sabunumuz, cildi yatıştıran güçlü ve etkili bir formüle sahiptir. Sabunda bulunan zerdeçal tozu, cildin esnekliğini korumasına yardımcı olur ve cildi daha yumuşak hale getirir. Cildinize doğal bir ışıltı katmak için günlük cilt bakımının bir parçası olarak vücut veya yüz sabunu olarak banyoda kullanabilirsiniz.

SKU: ZER1 Category:
  • Akneye karşı savaşır: Zerdeçal gözenekleri sıkılaştırır, problemli ciltleri rahatlamasına yardımcı olur.
  • Cildi yumuşatır: Zerdeçal cildi yumuşatır ve ışıldamasını sağlar.
  • Cildi aydınlatır: Zerdeçal, cilt tonunu eşitlemek ve koyu lekelerin rengini açmak için yaygın olarak kullanılır.
  • Tüm cilt türlerine uygun: kadınlar ve erkekler tarafından yüz ve vücut sabunu olarak kullanılabilir. Bu sabun, hassas ciltler için bile kullanılabilir.
  • El yapımı sabun: tüm detaylara özen gösteriyoruz ve sabunlarımızın en yüksek kalitede olduğunun garantisini veriyoruz.
  • Tamamen doğal malzemeler: Hindistan cevizi yağı, zeytin yağı, Hint yağı, diğer bitkisel yağ karışımlarımız ve zerdeçal tozu ile hazırlandı.
  • Zararlı bileşen yok: Paraben YOK, SLS YOK, hayvansal yağ YOK, renklendirici YOK.
Weight100 g

You may also like…