Sultansha Doğal Sabunları

El yapımı



Sultansha olarak ürettiğimiz sabunlar el yapımı sabunlardır. Üretim aşamasının sonuna kadar kullanılan emek el emeğidir. Makine sabunlarından farklı olarak üretim miktarı daha düşüktür el yapımı doğal sabunda. Bu tarz üretimlerde sabunların hiç biri aynı desen ve görünümde çıkmaz. Aslında doğal sabunu özel yapan bir neden de son kullanıcının kullandığı sabunun aynı görünümde bir daha üretilemeyeceğidir.

Bitkisel yağlar



Doğal el yapımı sabunda içerik olarak bizler bitkisel yağlar kullanırız. Her yağın bize sağladığı faydaları bir formülle hesaplayıp sabunumuzu oluştururuz. Bitkisel yağların en kalitelisini ve safını kullanmaya özen gösteririz. Çünkü biliriz ki iyi bir doğal sabun için iyi malzemeler ve tecrübe gerekir.


Ahşap kalıplar



Doğal yağlardan oluşan bir formül yaptık ve üretime başladık. Bitkisel yağlarımızı kostik çözeltisi ile karıştırdıktan ve sabunlaşma meydana getirdikten sonra ahşap kalıplarımıza sabunlarımızı dökeriz. Ahşap kalıp önemli bir gereçtir, sabun yapışmasın diye önceden yağlı kağıtla ahşap kalıbın içini kaplarız. Sabunlarımızı kalıplarımıza döktükten sonra ki süreç dinlenme sürecidir. Yaptığımız sabunun türüne ve içeriğine göre değişmekle beraber en az 24 saat doğal sabunlarımızı dinlenmeye alırız. Bu süre geçtikten sonra sabunlarımızı kalıptan çıkarıp, el yordamıyla makinalarımızda kesip kuruması için raflarımıza dizeriz.


Aromatik ve uçucu yağlar



Doğal sabunun ana formülü ne kadar önemli ise sonrada eklenen uçucu yağlar ve aromatik yağlarda o kadar önemli. Aromatik ve uçucu yağlar ne kadar saf ise o kadar etkindir.


Ferah kokular



Doğal sabunlarımızın kokusu müşterilerinizi memnun edecek. Her çeşide özel eşsiz kokularımızla kullanıcısına güzel ve ferah bir banyo deneyimi katacaktır.


Toptan doğal sabun



El yapımı doğal sabunlarımızı toptan olarak satışlarımız başlamıştır. Uygun fiyatlı toptan doğal sabunlarımız kalitesi ile de sizi memnun edecek. Güvenli ve güvenilir bir alışveriş için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Contact us