TENİ BEYAZLATAN DOĞAL SABUNLAR


Cilt Aydınlatıcı Bitkisel Sabun Koleksiyonu

Cilt beyazlatıcı sabunlar; cilde peeling yapar, içeriğinde bulunan kojic asit ve arbutin gibi aktiflerle bu işlemi gerçekleştirirler. Cildiniz her gün kendini yenilemek için ölü derileri atma işlemi uygulamaktadır. Fakat yaşlandıkça bu işlem yavaşlayabilir ve dengesiz bir hal alabilmektedir. Bu durum cilt tonunuzun; donuk, kaba, dokulu ve düzensiz bir görünümü olmasına sebep olmaktadır. Cilt beyazlatıcı sabunlar cildinizin ölü derileri rahat olarak atmasını sağlayabilir. Cilt tonunuzu aydınlatmanıza yardımcı olur. Eski ve donuk cilt hücreleri kolaylıkla salınırken, yeni, taze, parlak ve sağlıklı cilt hücrelerini ortaya çıkarır.

Kullandıkça farkı hissedebileceğiniz sabunlarCilt beyazlatıcı sabun çeşitlerinden bir diğeri olan kullandıkça cildinizde amacına uygun iyileştirme yapan sabun çeşitleridir. Kojik asit, arbutin ve glutatyon gibi aktifler sayesinde cildinizi renk verici bir pigment olan melanin üretimini geçici olarak azaltmaya yardımcı olur. Böylece yüz rengini ya da ten rengini ışıltılı bir açıklığa kavuşturur.


Tamamen doğal içerikCilt beyazlatıcı sabunlar ticari sabunlarda bulunan (hayvansal yağlar, renklendirici, paraben, vs.) zararlı içerikler olmadan tamamen bitkisel özlerden ve el yapımı olarak üretilmektedir. İçeriğinde herhangi bir sentetik ya da kimyasallar bulunmamaktadır.


Cilt beyazlatıcı sabunun faydaları  • Güneş nedeniyle ciltte oluşan lekelere iyi gelen aktifleri barındırır.
  • Sivilce sonrası kalan lekelerin görünümünü hafifletir.
  • Sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
  • Yaşlılık nedeniyle cilt üzerinde oluşan koyu tabaka oluşumunu engellemeye yardımcıdır.
  • Cildin daha ışıltılı ve parlak görünmesini sağlar.
  • Ciltte ki yaşlanma belirtilerinin azalmasına yardımcı olur.

Cilt beyazlatıcı sabunlar uzun süreli kullanımlarda daha fazla etki gösterir. İstikrarlı bir kullanım sonucu vücudunuzda ve cildinizde harika değişimler sağlar.

Contact us