PARFÜMSÜZ DOĞAL SABUNLAR


Parfüm İçermeyen Bitkisel Sabun Koleksiyonu

Herhangi bir parfüm içermeyen bu sabunlar, özellikle hassas ve narin bir cilt türüne sahip olan kişilerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Alerjik cilt türleri içinde kullanımı uygun olan kokusuz sabunlar, küçük çocuklarda ve bebeklerde de rahatça kullanılabilmektedir.

Kokusuz sabunlar birçok farklı bitki özlerinden üretilebilmektedir. Koku konusunda hassasiyete sahip kişilerin kullanımına oldukça uygundur. Diğer tüm sabunlarda olduğu gibi %100 doğal ve el yapımı üretilmektedir. Kokusuz sabunlar içeriğinde bulunan gliserin ile cildin nem ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur.

Parfümsüz doğal sabunFabrikalarda tamamen ticari amaçlarla üretilen sabunların üretimi esnasında oluşan gliserin sabunun içeriğinden ayrılır. Ticari olarak farklı amaçlar için başka yerlerde kullanılmak üzere sabun üreticileri tarafından satılmaktadır. Geriye kalan sabunu oluşturmak için sabuna; sentetik bileşenler, deterjanlar, köpükleştirici maddeler ve tamamen kimyasal olan kokular eklenmektedir. Doğal ve el yapımı olan kokusuz sabunlar tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilmektedir. İçeriğine hiç bir katkı maddesi (sentetik, kimyasal koku, ya da köpükleştirici maddeler) eklenmez, tamamen kendi doğal yapısının özelliklerini barındıran bitkisel özlerden üretilir.
Bize ulaşın