BİTKİSEL YAĞ İÇEREN DOĞAL SABUNLAR


Kusursuz Cilt Bakımı için Bitkisel Sabun Koleksiyonu

Birçok farklı çeşidi bulunan bitkisel sabunlar, içine eklenen farklı özellikteki bitki özleri sayesinde cilde iyi gelen birçok faydayı da beraberinde getirir. Bitkisel sabunlar, doğanın sunduğu bitki çeşitlerinin güzelliklerinden faydalanmanızı sağlar. Cildinizi besler, stresi azaltır ve rahatlama hissi uyandırır. Bitkisel sabunlar; cildinizin, nemlilik, gerilme ve elastiklik özelliklerini destekleyici mineraller sunarak terapi yapar. Ayrıca zihninizin ve bedeninizin tazelenmesini sağlayarak harika mineraller ile terapiste gitmeye ihtiyacınızı erteler.

Aromatik bitkisel yağlarBitkisel sabunlar, diğer sabunlardan farklı olarak onları ekstra özel yapan bir aromaya sahiptir. Seçkin ve özel minerallere sahip olması nedeniyle doğal olmayan renk ve kokular barındırmaz. Bitkisel sabunlar bitki özlerinden yapıldığı için hoş bir koku ve renk veren esansiyel yağlara sahiptir.

Cilt problemlerini giderici özelliklerEl yapımı bitkisel sabunlar cilt problemlerini düzeltici bazı terapötik etkilere sahiptir. Farklı cilt türleri ve cilt problemleri olanlar için farklı mineral destekleri ile cildin düzenli bir nem yapısına ve yüzeyinin düzelmesine yardımcı olur. İçeriğindeki gliserin sayesinde havadaki nemi kendi bünyesine hapseder ve bu yapısıyla cildin su ihtiyacını karşılar.

Bitkisel Sabun ÇeşitleriBiberiye Sabunu: Saça iyi gelen sabun çeşitlerindendir. Saç diplerinin hava almasını sağlar. Ayrıca saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

Çay Ağacı Sabunu: Cildin gün içinde maruz kaldığı koşullar ve kimyasal içeriklerden etkilenmesini engellemeye yardımcı olur. Cilt gözeneklerini yabancı maddelerden arındırarak rahat bir nefes almasını sağlar.

Lavanta Sabunu: Cilt lekelerinin giderilmesinde ve cilt renginin doğal haline kavuşmasına yardımcı olur.

Aloe Vera Sabunu: İçeriğindeki mineraller sayesinde cilt bakımı yapan başlıca sabun türlerindendir. Sivilce, izler, lekeler, vb. cilt problemlerinin hafiflemesine yardımcı olur. Aynı zamanda huzursuzluk ve endişe gibi rahatsız edici hislerden uzaklaştırarak gün boyu rahatlık sağlar.

Контакты