ZEYTİNYAĞI İÇEREN DOĞAL SABUNLAR


Kusursuz Cilt Bakımı için Zeytinyağlı Sabun Koleksiyonu

Doğal zeytinyağlı sabun içeriğinde bulunan, antik çağlardan beri insanların kullandığı mucizevi bir yağ olan zeytinyağının, cilde faydaları saymakla bitmez. Çok eski zamanlardan beri kullanılan zeytinyağı gıda olarak tüketilmesinin ve faydalarının yanında doğal sabun olarak kullanıldığında da inanılmaz yararlar sağlar.

Antik çağlardan beri insanlar bu mucizevi yağın cilt yumuşatıcı yararlarından faydalandılar. Zeytinyağlı sabun; E vitamini, A vitamini ve antioksidan özellikleriyle cilde faydaları olan eşsiz bir sabundur. Doğal el yapımı olan zeytinyağlı sabun, cilde, saça, yüzde ki tahriş ve lekelere, ölü derilerin atılmasına ve gözeneklerin temizlenmesine oldukça faydalıdır. Gerçek ve orijinal el yapımı zeytinyağlı sabun, içeriğindeki birçok yararlı vitaminler ve yağlar ile her cilt türünde görünür fayda sağlanmasında yardımcı olur.

Zeytinyağlı sabunun faydaları  • Cildinizde ki doğal yağlara zarar vermeden en yüksek nemlendirmeyi sağlar.
  • Hipoalerjenik yapısıyla her yaştan bireyin kullanımına oldukça uygundur. Alerjik reaksiyon göstermez.
  • Zengin antioksidan içeriği ile gün içinde cildinizin maruz kaldığı kirlenmenin temizlenmesini sağlar.
  • Saç derisinin işlevini yerine getirmesini sağlar. Saça bakım yapar, sağlıklı uzamasına ve parlak görünmesine yardımcı olur.
  • Kuru ciltlerde yüksek nemlilik oranı sağlar ve cildi canlandırır.
  • Sivilce sorunu yaşanan ciltlerde gözeneklerin küçülmesine yardımcı olarak sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
  • Kimyasal bir içeriğe sahip olmadığı için her cilt türü ve her yaştan (bebekler dahil) kişiler rahatlıkla kullanabilirler.
  • İçeriğinde bulunan oleik asit ve polifenoller nedeniyle anti-aging (yaşlanma karşıtı) özelliğe sahiptir.
  • Yine içeriğinde bulunan beta karoten ile ciltteki yeni hücrelerin büyümesini teşvik ederek daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.
Doğal Zeytinyağlı sabun, kimyasal hiçbir içeriğe sahip değildir. Bu özellikleri ile ticari olarak satılan benzerlerinden hem içerik bakımından hem de fayda bakımından oldukça farklıdır. Gerçek ve orijinal zeytinyağlı sabun üretilirken hiçbir kimyasal ekleme yapılmadan tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedir.
Контакты